سپاه پاسداران نیرویی در تراز انقلاب/ سپاه از مردم و برای مردم است

0
به گزارش پایداری ملی سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز میلاد اباعبدالله الحسین علیهم السلام و روز پاسدار را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

سیره حسینی الگوی والای پاسداران انقلاب اسلامی

سوم شعبان روز میلاد امام حسین (ع) و چه انتخاب خوبی است برای روز پاسدار. چون فرصتی است برای اندیشیدن به مفهوم پاسدار. امام حسین (ع) نماد دلاوری و پاکبازی است که در راه دفاع از حق و حقیقت از بذل جان که هیچ، از فدای خانواده نیز دریغ نکرد. امام حسین(ع) هم رزم‌آور و هم ایثارگر است و به راستی که این همان الگوی والای پاسداران انقلاب اسلامی است که تربیت شدگان نسل شهادت و مقاومتند. همانهایی که برای تناور شدن شجره طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان گذشتند.

سپاه پاسداران نیرویی در تراز انقلاب اسلامی 

نمونه بارز آن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که برای عزت ایران و حفظ ارزش‌های اسلام ناب محمدی، سر و تن را در راه میهن و اسلام نثار کردند.از همین روست که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیرویی در تراز انقلاب اسلامی می‌دانند. نیرویی که از دل آرمان‌های انقلاب و امام(ره) پدید آمده و از مردم و برای مردم است. 

ماهیت پاسدار از جنس ارزش‌های بلند انقلاب اسلامی است 
ماهیت پاسدار از جنس ارزش‌های بلند انقلاب اسلامی است و همین امر سپاه را به بازوی پرتوان نظام اسلامی تبدیل کرده تا با گام‌هایی استوار در مقابله با توطئه دشمنان انقلاب از کیان این کشور و جان و ناموس ملت دفاع کند و در بزنگاه‌های تاریخ، در خط مقدم جبهه مقاومت و دفاع از حریم ولایت و پاسداری از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی قرار گیرد. همین جانفشانی‌هاست که سبب شد امام راحل در وصف سپاه فرمودند « اگر سپاه نبود کشور هم نبود.»

خشم آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان می دهد سپاه در مسیر درستی در حال حرکت است
به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز،  «اخلاص، اعتماد به خدا، و فهم «موقع» سه ویژگی امام حسين عليه السّلام است.» بدون شک اینها ویژگی یک پاسدار تراز انقلاب اسلامی هم هست و تبلور این خصوصیات در بدنه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که سبب کینه و عداوت کهنه استکبار جهانی و در صدر آن آمریکا و رژیم صهیونیستی، از آنان شده است. قراردادن نام مبارک و مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تحریم‌های ظالمانه دشمن حاکی از لیاقت و درایت پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه است و نشان می‌دهد که سپاه در مسیر درستی در حال حرکت است.

هشت توصیه رهبری خط مشی کنش سپاه در جغرافیایی جهانی
8 توصیه کلیدی که مقام معظم رهبری سال گذشته به سپاه داشتند خط مشی کنش سپاه در عرصه جهانیست اما در عرصه داخلی هم سپاه ثابت کرده است که فرزند زمانه خویش است همانگونه که در بروز تهدیدات نوین مانند شیوع ویروس منحوس کرونا نشان داد در عرصه‌های جدید نیز با قوت و همت جدی‌تری وارد کار شده است و مطالبه به حق ملت ایران را پاسخ داده است.

ضمن گرامیداشت اعیاد بزرگ شعبانیه و تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و روز پاسدار به‌ تمامی دلیرمردان عرصه‌های جهاد، ایثار و شهادت، سلامتی و توفیقات روزافزون پاسداران انقلاب اسلامی را زیرسایه توجهات حضرت ولی‌ عصر(عج)، با پیروی از تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه‌ای عزیز از خدای منان مسئلت دارم.

 
سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − ده =